Jan Černý

Jan Černý – spoluzakladatel Bigthinking

Honza je jedním ze zakladatelů Bigthinking a aktuálně nyní působí jako spolumajitel cestovní agentury Silesiatour – www.silesiatour.cz

LinkedIncz.linkedin.com/pub/jan-černý/61/78b/587

 

Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl – spoluzakladatel Bigthinking

Jirka působil více než 8 let v cestovním ruchu jako online marketing specialista a později jako head of web project. Nyní pracuje na volné noze jako webdesignér a konzultant internetového marketingu se zaměřením na sociální sítě a bannerovou reklamu v Google Adwords. Pořádá vlastní školení a kurzy pro laickou veřejnost nebo dává konzultace firemní sféře.

Web: www.jiri-kratochvil.cz
LinkedIncz.linkedin.com/in/jirikratochvilcz/

 

Vít Swacyzna

Vít Swaczyna – masér a terapeut, bývalý top manager

Vít Swaczyna, kdysi zastával vedoucí pozice v nadnárodních společnostech a jako koníčka studoval tělo, mysl, duši a chování člověka. Dnes své znalosti a zkušenosti předává lidem jako celostní zdraví v podobě terapií, masáží a kurzů především v Ostravě.

Webwww.zdravacesta.cz
LinkedIn: http://cz.linkedin.com/pub/vit-swaczyna/61/9aa/154

 

Tomáš Gřešek

Ing. Tomáš Gřešek, lektor, konzultant a kouč

Zaměřuji se na rozvoj firem, a protože jsem přesvědčený, že to nejdůležitější ve firmách jsou lidé, tak se primárně zaměřuji na rozvoj osobnosti a týmů v těchto firmách.
V roce 2008 jsme s manželkou založit vzdělávací firmu – EDUWAY. Název firmy vyšel z názvu naší vzdělávací a koučovací metody. EDUWAY = Education Development Understanfing WAY. Pomocí této metody pomáháme lidem najít jejich životní cestu, tak aby se učili, rozvíjeli a zejména, aby chápali smysl svého života. Jelikož jdeme vstříc změnám, snažíme se využívat nových trendů infomarketingu.

 

Tereza Černá

Tereza Černá – Hodinová máma, hlídání dětí v Opavě

Tereza vystudovala školu zaměřenou na cestovní ruch a management v Opavě a v průběhu studia strávila nějaký čas v zahraničí jako animátorka a starala se o děti. Poté ale pracovala 7 let v jedné z bank. Jednoho dne se rozhodla postavit na vlastní nohy a vrátila se k původnímu záměru, tj. starat se o děti a tvoření programů pro ně. Působí nyní jako Hodinová máma a velmi flexibilně a zodpovědně zastává tuto roli hlídání dětí v Opavě.

Webwww.hodinovamama.cz
Facebook: http://facebook.com/hodinovamama

 

Vlastimil Ott

Vlastimil Ott – Učím lidi pracovat s počítači

Pomáhám lidem překonávat obavy a neznalosti v počítačovém prostředí. Školím osobně i přes internet, zavádím do praxe software, který lidem šetří práci – výkonné webové stránky a program pro správu informací ve společnosti (CRM).

Webwww.vlastimilott.cz
LinkedIn: http://cz.linkedin.com/in/vlastimilott/

Na stejné lodi – Tomáš Buchwaldek

Webwww.nastejnelodi.cz

Eat it

Jsme eat it – Zuzka a Veru

výživová poradna v Porubě a naše krédo zní: Dobře jím. Jdu ven. Znám se. Učím se.
Pomáháme lidem dobře jíst, ale tak, aby jim chutnalo. Bereme je ven – pořádáme venkovní aktivity v lese, běhání, nordic walking, výlety. Pracujeme s fakty – máme přístroj inBody 120, který nám řekne kolik máte svalů, tuků, jak rychle spalujete a další. V neposlední řadě šíříme informace na besedách a povídáních. Nechceme lidem předávat náš názor, ale chceme jim dát fakta a informace, aby si ho vytvořili sami a neztráceli se v reklamách, dietách a produktech.
Zdravý životní styl totiž nemá stresovat, má přinášet pohodu a sílu do všeho, co máte rádi.

Web: www.eatit.cz
Facebook: www.facebook.com/eatitporuba
Twitter: www.twitter.com/EatItPoruba