Díky za skvělé shrnutí a za vaše organizování těchto zajímavých setkání….

Alena

 Alena Fischerová, Lyoness

 

Super akce. Jsem rád, že se v Opavě vytváří potenciál pro spolupráci. Skvělá organizace a super lidé.

Ing. Tomáš Gřešek, EDUway.cz

 

Byla to jedna z nejlepších snídaní, které jsem zažila. Bylo veselo, spousta cenných informací, které šly pod kůži. Odnesla jsem si kopu poznámek a rozjednané 2 spolupráce. Rozhodně velká jednička s hvězdičkou. Jinak ještě jednou děkuju moc za super strávené ráno a dopoledne – miluju tyto snídaně.

Martina Baierová, www.martinabaierova.cz

 

Tato setkání jsou pro mne velmi přínosná nejen díky informacím, zkušenostem účastníků, které získávám, ale především také kontakty, které jsou stejně jako informace nejcennější. Příjemná, veselá a různorodá skladba účastníků mi vždy zvednou náladu nejen pro daný den. Oceňuji velmi zkušené lektory a také jejich osobnost. Budu se těšit na další snídani. Děkuji

Ing. Vendula Pěluchová, vedoucí marketingu, Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 

 

Snídani hodnotím velmi kladně a již sama čerpám z kontaktů, které jsem tam získala. Něco takového mi opravdu moc chybělo. Ráda bych, kdyby se tato aktivita rozšířila i do Krnova a kdyby se opaváci a krnováci dali dohromady a kdyby takovéto společné snídaně mohly být i v Krnově. Věřím, že by je i zdejší podnikatelé uvítali. Další termín snídaně jsem si již zaznamenala do diáře a ráda se zúčastním. 

Elena Čipcová – Agentura Beruška
 

Vzhledem k mé první návštěvě, splnila obchodní snídaně více než jsem očekával. Nebyl jsem pouze připraven na její délku a zcela tím nevyužil její možnosti. Příště si udělám větší časový prostor..

Martin Bittner, jednatel ve společnosti Building&Way s.r.o.