reference hostů na snídaně / stálí členové snídaní

Bigthinking Obchodní snídaně v Opavě!

Věříme, že networking v té pravé podobě funguje a že kontakty, když se o ně umíte starat, mají pořád zlaté dno. A proto pořádáme Bigthinking obchodní snídaně, každý měsíc,  v centru Opavy v hotelu Iberia. A jak vlastně ten networking vidíme? Mrkněte sem:-)

Kde se potkáme?

Většinou se scházíme v hotelu Iberia v centru Opavy. Skvělý hotel s dobrými službami, kde je jen pro nás připraven soukromý salónek se vším zázemím. Chcete přijít? >>> registrujte se <<<

Bez paušálu, bez závazků, …

Vstupné na Bigthinking snídaně v Opavě je 250 Kč při registraci předem (registrace zde). Při ad-hoc účasti bez předchozí registrace je vstupné 300 Kč. Nevybíráme žádné členské poplatky, žádné paušály, jen vstup zahrnující kontakty, fajn jídlo a super atmosféru:-)

 


 

Obchodní snídaně v Opavě

Protože podnikání není jen o reklamě a marketingu, ale hlavně a především o budování silných přátelských vazeb na obchodní partnery, pořádáme již třetím rokem v Opavě networkingové obchodní setkávání podnikatelů, podnikavců a lidí na volné noze u dobré snídaně.

Sami na způsobu networkingu (budování obchodních vztahů na základě přátelství a osobního kontaktu) fungujeme každý den a dobřevchod do hotelu Iberia víme, že v našich oborech není silnějšího nástroje než se setkávat s lidmi jak z oboru, tak především s potenciálními zákazníky a obchodními přáteli.

 

 

Více o obchodních snídaních v Opavě

Vizí těchto obchodních snídaní v Opavě, nebo chcete-li business think-tank,  je navázání nových obchodních přátelství a potenciálních nových zakázek na základě osobních referencí, nikoliv na základě oslovení prodejní reklamou.

Navíc cílem těchto setkávání podnikatelů a lidí na volné noze není prodej vlastních služeb jiným účastníků, ale tím cílem a posláním je zviditelnit své podnikání, podělit se s ostatními o vlastní úspěchy či nechat si poradit s případnými obtížemi v podnikání  lidmi, kteří třeba stejný problém již řešili v minulosti.  To vše v přátelské atmosféře u dobré snídaně a kávy a díky tomu si kolem sebe tvořit okruh profesionálů a obchodních přátel z různých oborů.

REGISTRACE NA SNÍDANI »

Kde Bigthinking snídaně probíhají?

Snídaně Bigthinking se konají v reprezentativních prostorách hotelu IBERIA v OPAVĚ (Pekařská 11, Opava)


Zvětšit mapu

 


Od kolika hodin a kdy?

Bigthinking snídaně pořádáme každý měsíc, většinou po 20. dni v měsící, od 08.00 – 10.30 hod.  a většinou ve čtvrtek.

REGISTRACE NA SNÍDANI »

Co na snídani s sebou?

Ideálně dobrou náladu, přátelské naladění a plno vizitek:-)

Jak setkání s podnikateli probíhá?

Nemějte strach, je to easy:-)

8.00-8.15 - snídaně a krátké zahájení a představení projektu
8.15-9.00  - představovací kolečko,  60-90 vteřin pro každého účastníka, kdy má možnost představit sebe, své podnikání, svůj projekt, říci co hledá nebo s čím může pomoci
přestávka - na první networking
9.00-9.30  – hlubší přednáška, školení vybraného tématu, která slouží jako vhled do daného oboru a pomoc posluchačům

9.30-9.45  – případná debata a doplňují otázky a odpovědi k tématu
9.45-10.30 – volná debata, networking, setkávání “jeden na jednoho”, zakončení snídaně

Cena podnikatelské snídaně

Cena za každou osobu je 250 Kč a zahrnuje vstupné a bohatý raut formou švédských stolů – teplý i studený raut (vídeňské párky, míchaná vajíčka, pečivo, sladké pečivo a koláčky, džem, máslo, nugeta, salámy, sýry, káva, čaj, mléko, džusy i voda, …) . Nezapomeňte ale, že neplatíte jen za snídani jako takovou, ale za možnost navázání nových přátelství a obchodních vztahů. Při ad-hoc účasti bez předchozí registrace je vstupné 300 Kč.

Více informací o Bigthinking snídani: 24.3.2016 ZDE

 

Registrace na obchodní snídani v Opavě