Máte-li nějaký dotaz nebo námět na zajímavou osobnost, kterou byste v Ostravě chtěli vidět, obraťte se na nás.

Jan Černý, DiS. (LinkedIn)
Event marketing
tel.: +420 775 305 593
IČ 88112314

Jiří Kratochvíl (web, LinkedIn)
idea & creative maker, PR
tel.: +420 724 170 007
IČ 76080153

Facebook: www.facebook.com/bigthinkingcz
Twitter: www.twitter.com/bigthinkingcz
Youtube channel: http://www.youtube.com/user/bigthinkingcz/videos

Chcete dostávat naše newslettery? (zadejte email + enter, obvyklá frekvence je 1x za měsíc)

 

Cíl projektu BigThinking

Pokud máte pocit, že se chcete ve svém oboru, podnikání, pracovním životě, ale i soukromém a duchovním životě posunout dále, pak právě pro vás je zde BigThinking.cz

Našim cílem je přivést nejlepší spíkry, motivátory, úspěšné podnikatele a inovátory do Moravskoslezského kraje. Chceme pořádat pravidelné semináře a workshopy, kde budou vystupovat lidé, kteří mají co říct a podělí se s vámi o své zkušenosti, vědomosti a zážitky. Nejen, že budete mít možnost zúčastnit se těchto akcí a poznat někoho, kdo je ve svém oboru naprostá špička, ale budete se také setkávat s dalšími lidmi, kteří mají podobné cíle a myšlení jako vy.

Vzdělávání se neznamená jen dokončit školu, vzdělávání se je celoživotní proces.  Proto bychom se i my chtěli zapojit do tohoto báječného systému, který funguje nejen po celém světě, ale samozřejmě také u nás, bohužel v největší míře v Praze. Budete mít možnost se zde vzdělávat, nacházet své nové možnosti, podívat se na věci z jiné stránky, rozšířit si vnímání světa, pochopit to, že pokud člověk dělá věci s láskou je to ten největší dar, jaký může mít.

Úspěch není otázka náhody. Spíše je to otázka tvrdé a poctivé práce, vytrvalosti, touhy po vzdělání, posunování se stále dopředu a hlavně dobrého rozhodování. Záleží na každém z nás, jaká rozhodnutí v životě uděláme. A nejde jen o to, udělat správné rozhodnutí, jde hlavně o to, udělat správné rozhodnutí ve správný čas. A poznat správný čas je velmi jednouché – je to právě teď, právě dnes. Největší chybou lidí je, že si správný čas stanoví na zítřek, nebo od nového týdne, od nového měsíce, nebo až budou mít více času, až bude na to příznivější doba…..ale víte, co se stane v tomto případě? Nikdy to správné rozhodnutí neuskuteční. Máte s tímto také takovou zkušenost? Tu změnu dnes může udělat každý. Někdo si koupí něco na sebe, někdo půjde na pivo, někdo stráví celé odpoledne u televize…….a někdo si koupí knížku, nebo se přihlásí na seminář a začne měnit svůj život hned teď.