JAN SVOBODA – Z OSTRAVY DO VEDENÍ SVĚTOVÉ BANKY, 20.11. 2013

 

 

Z Ostravy do vedení světové banky aneb Jak uspět v globální korporaci (a nezbláznit se)

Jan SvobodaVice President Operations, Global Publishing Services, HSBC

 

Jan Svoboda HSBC

V Krakově řídí produkční centrum Global Publishing Services v rámci jedné z největších bank na světě – HSBC. Jeho tým dodává služby zemím a oddělením v rámci banky po celém světě a podílí se například na vývoji webu www.hsbc.com. Před začátkem působení v HSBC v roce 2007 pracoval několik let jako webmaster v Komerční bance, kde mimo jiné rozjel projekt G2.cz pro studenty. Absolvoval ČZU a studíjní pobyty v UK.

Jan povypráví o své cestě do vedení globální korporace se všemi klady i zápory, popíše interní boje mezi  in-house agenturou a externími dodavateli i to, jak v celosvětové konkurenci uspět.

Má hluboké znalosti z řady marketingových disciplín na nejvyšší úrovni, takže poodkryje i něco z tohoto oboru a nebude chybět ani debata.

Mj. se dotkne i témat jakými jsou jeho studium anglické VŠ bez dobré znalosti angličtiny, jak se žije v UK a jaký je rozdíl mezi myšlením v ČR a v UK, řekne i něco o tom, jaké je to pracovat ve státní sféře a proč už never more. Jan stál také u zrodu velkého studentského projektu pod křídly Komerční banky – G2.cz až k jeho současné kariéře v HSBC.

Co je posláním této přednášky?

- možná se dozvíte, jak a proč překročit vlastní stín

- proč je tak důležitá zákaznická zkušenost, na kterou velká většina podnikatelů zapomíná

- proč je dobré vidět věci v jiných úhlech

- …

Kdy, kde, v kolik a za kolik?

Kdy: středa 20/11
Kde: VIVA Ostrava
V kolik: od 17.00 hod.
Za kolik: 200 Kč

 

Jestli chcete vědět více, mrkněte také na rozhovor S Honzou na portálu mladypodnikatel.cz.